Po dvou měsících jsme se opět vydali na lezeckou stěnu a splnili tak oddílové přání. A jak se nám to líbilo tentokrát, ve větších výškách? Fotky zde.

Jeli jsme na lezeckou stěnu DURO. Líbilo se mi, že jsem na začátku vylezla 3 stěny na poprvé. U Radima to bylo lehký, ale u strejdy Knoblocha docela těžký.

Sabča

Na začátku jsem se hrozně bál, lezl jsem bez jištění na dolních úchytech, ale to moc nepomohlo. Potom jsem šel k Dádě na asi nejlehčí trasu a vylezl do ¾. To jsem pak zopakoval a nakonec jsem to vylezl úplně, byl jsem na sebe pyšný.

Jimmy

Nejdříve jsem vylezla bez problémů. Po druhé jsem už měla problém, ale vylezla jsem. Po třetí jsem vylezla jen do půlky. Potom to bylo stejné. Vždycky jsem trasu viděla jednoduchou a pak jsem se zasekla. Jinak je to tu super!

Nelča

Ze začátku se mi první stěna nepovedla, protože hned nás dali na docela těžkou stěnu, ale vylezl jsem ji asi do půlky. Potom jsem vylezl jednu druhou do půlky. Potom jsem šel k Radimovi, a to jsem vylezl bez problémů, ale jak mě Radim pouštěl, tak mě spustil rychle a lekl jsem se hrozně, ale jinak to bylo super.

Pavián

Vylezla jsem převis 🙂

Lelda 🙂 

Už jsem vylezla 7 zdí a taky převis! Jsem ráda, že tady jsme, je to tu super, jsem ve skupince s Leou a se Stelou. Je to tu bezva!!!

Ellen Svobodová

Napoprvé jsem vylezla bez problému. Po druhé a po třetí jsem se bála a začaly mě bolet ruce. Po čtvrté to bylo v pohodě.

Áňa P.

Nejdřív jsem lezla dětské se zavázanýma očima. Potom jsem lezla šikmou stěnu, kterou jsem vylezla až nahoru a potom jsem vylezla tu nejvyšší až nahoru.

Nikča

Vylezl jsem 6 horolezeckých stěn

Tim

Vylezl jsem 7 stěn a líbilo se mi to.

David

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *