Dnes nás bylo na schůzce méně. Není se co divit – ještě jsou prázdniny a je po Vánocích. A tak jsme tam byly samé baby. A ještě Pavel s Radimem. Ale i tak jsme si to užili – netradičně, s hrami a cukrovím.

Začali jsme tradičně modlitbou a trochu jinou pobožností – podívali jsme se na video z cyklu, který připravuje Pathfinder k odborkám.

Bavili jsme se o tom, že tomu není tak dávno, co jsme sami navrhovali, jak bychom mohli pomoci. A zda jsme to dodrželi, nebo zůstalo jen u slov… Jedna akce nás ale čeká – odpoledne se seniory našeho sboru. A tam můžeme plno věcí zúročit… Proto jsme se zase vrhli na nacvičování písniček.

Po splnění pár organizačních věcí, jako jsou body a informace o registraci, nás čekaly hry! A cukroví, a dobroty, které nám mládežníci po Silvestru nechali – děkujeme!!! Radim měl pro nás připravenou hru Timeline, kde jsme museli skládat do časové osy různé objevy a vynálezy. Věděli jste například, kdy byla vynalezena popelnice nebo ořezávátko?

Pak měl pro nás Pavel připraveno klání – pod Radimovým vedením byli Modří človíčkové a s Berry Růžový babinec. Nejprve jsme pantomimou hádali povolání, pak jsme se snažili trefovat pinpongovým míčkem do lavóru (to šlo Anetce), museli zapojit hlavu (kolik nohou a rukou máme nechat na zemi?) a pak nás čekal nejtěžší úkol. Museli jsme z izolepy a špejlí postavit co nejvyšší věž během 10 minut, která bude 10 sekund stát bez opory. Modří človíčkové toto klání na plné čáře vyhráli, ale Růžový babinec si zápasení i tak užil 😉

Pak už jen uklidit, vše srovnat na svá místa, pomodlit, nasadit čepice a hurá domů! Tak zase za týden!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *