Milí rodiče,

naše nejstarší Pandy dostaly výjimečnou nabídku od staršího oddílu, Plejád, jet s nimi na pololetní výpravu, protože my v tom termínu mít akci nebudeme. Chceme to nabídnout dvěma skupinám dětí – nejstarší vlně, která bude od září 2016 patřit do tohoto staršího oddílu (od 13 let), ale zároveň i druhé nejstarší vlně, kterou to bude čekat v září 2017. Je to výjimečná příležitost vyzkoušet si režim tohoto staršího oddílu, vedoucí se znají s dětmi ze společného tábora 2015 v Brtnici. A děti se nebudou muset „bát“ jiného režimu (jedno jídlo denně vlastní, žádné odvozové vozidlo na batohy) – tato výprava je pouze víkendová a nebude ani tolik náročná, takže na takovou poznávací zkoušku bude pro děti ideální.

V případě dotazů se neváhejte obrátit na hlavního vedoucího Plejád, Honzu Lidmilu (jan.lidmila(zavináč)seznam.cz), kterému i dítě, prosím, přihlašte – co nejdříve, kvůli nákupu společného jídla, ale chápeme, že potřebujete týden na rozmyšlenou ;-).

Sraz: pátek 29.1. v 15.20 na hl. n.

Cena: 230,- Kč

S sebou:

-jídlo: vlastní jídlo na pátek a vlastní oběd na sobotu

– spacák, karimatku, pohory, „přezůvky“ do chaty, teplé oblečení, kroj, plšátěnku, deník, Bibli, psací potřeby, návleky, baterku, nůž, KPZ, šití, provaz nebo uzlovačku, svíčku, šátek, hygienické potřeby, ešus a lžíci, láhev 1,5 l, malý batůžek

– vemte společné hry, které byste si chtěli zahrát

Plánovaný návrat: neděle 31.1. v 16.14 na hl.n.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *