Srdečně zveme všechny, kteří chtějí s dětmi chválit Pána Boha, na bohoslužbu chval v Brně – tradiční Múzičku MSS.
4. – 5. 11. 2017
I letos, jako loni, bychom se chtěli s dětmi ze sboru Brno – Střední zúčastnit této bohoslužby. Důvodem navíc je místo konání – naše domovské Brno! Potkáme staronové kamarády, zahájíme si společně modlitební týden, zazpíváme, uvidíme a uslyšíme příspěvky našich kamarádů a společně vytvoříme mimořádnou bohoslužbu. Rádi také ve školkách nacvičíme píseň, se kterou obohatíme program.

V neděli bude navíc možnost užít si bojovku po městě Brně, kterou připravují vedoucí z našeho sboru. Čeká nás zkrátka nabitý víkend!

Pro přihlášení na akci (jen sobotní bohoslužba nebo sobota i nedělní bojovka) je potřeba do 18. 10. 2017 napsat svůj zájem na pandybrno@gmail.com (děti i dospělí), abychom mohli poslat za sbor hromadnou přihlášku s účastí a příspěvky na programu, ale také kvůli organizaci a zajištění obědu a pití pro přihlášené.

Níže organizační informace a těšíme se na speciální bohoslužbu.

Za organizátory,
Berry, Pája, Leoš, Honza


Sobotní bohoslužba: 4. 11. 2017 od 9:30, odpolední část od 14:00.

Místo: Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno.

Občerstvení: Polední občerstvení a nápoje budou zajištěny pro všechny účastníky.

Nedělní program: Všechny Vás zveme k účasti na nedělní „bojovce“ – dobrodružné hře v historické části města Brna, kterou pro Vás připravují brněnští Pathfindeři. Pro zájemce o přespání budou k dispozici prostory sboru v Brně na Olomoucké ulici a zajištěna sobotní večeře i nedělní snídaně. Předpokládaný konec mezi 12:30 a 13:30.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *